Zobrazeno 1 až 10 z celkem 51 článků.

Jesenice zakončuje sezónu vítězně

Jesenický A-tým zvládl poslední utkání sezóny 2023/24 na půdě Kácova vítězně! Díky Dominikovi Novotnému vedl v poločase poměrem 3:2, kdy právě Novotný zařídil všechny tři góly a zapsal tak na své konto hattrick. Ve druhém poločase přibylo po gólu na obou stranách, kdy se za modrobílé trefil Ladislav Obermajer a Jesenice tak zakončuje ročník na bronzové příčce. Děkujeme všem za podporu! Sledujte i nadále naše kanály, máme pro vás pár novinek. :) Tým SK Slavia Jesenice

Remízu proti Jevanům vystřelil Tintěra

Přestože hosté šli dvakrát do vedení, Jesenice srovnala na konečných 3:3 zásluhou Jakuba Tintěry a sahala také po všech třech bodech. Štěstí na plný bodový zisk však nepřálo ani jednomu z dnešních týmů.

Poslední domácí zápas sezóny: V sobotu proti FC Jevany

Fanoušci fotbalu, pozor! V sobotu 8. června nás čeká fotbalové finále! SK Slavia Jesenice se utká s TJ FC Jevany v posledním domácím zápase sezóny na hřišti v Jesenici. B-tým v neděli doma odehraje derby proti Dolním Jirčanům!

Hledáme trenéry!

SK Slavia Jesenice hledá trenéry do fotbalové školičky! Chcete se stát součástí největšího jesenického sportovního klubu? Ozvěte se nám: Lukáš Medřický (předseda klubu) - tel. 731 455 725 / email lukas.medricky@skslaviajesenice.cz. Děkujeme všem za pomoc, kterou vzhledem k počtu nových členů vřele uvítáme.

Zasloužená porážka. Ale konečný výsledek je až moc krutý, přemítal kouč Jesenice

Autor: Martin Mangl | Čtyřikrát za sebou uspěli, ale měsíc trvající vítězná série o uplynulém víkendu skončila. Fotbalisté Jesenice totiž ve šlágru 26. kola skupiny D krajské I. B třídy podlehli na domácím hřišti Uhlířským Janovicím celkem jasně 1:4 a jejich šance na celkové prvenství v soutěži se tři kola před koncem sezony pohybuje už jen v teoretické rovině.

Poločasová bouře pomohla. Jesenice po změně stran otočila souboj v Křivsoudově

Autor: Martin Mangl | Áčko fotbalové Jesenice zvládlo víkendové utkání 24. kola svojí skupiny krajské I. B třídy na půdě posledního Křivsoudova, kde v divoké přestřelce uspělo 6:3, připsalo si třetí vítězství v řadě a díky zaváhání Kácova ve Vlašimi navýšilo náskok na třetím místě už na čtyři body.