Nábory

Přidej se mezi naše odchovance a reprezentuj Jesenici od krajských soutěží až po hlavní A-tým!

19_20230821_121419.png

Jesenické nábory 2023/2024

Nestihli jste přijít na podzimní nábory? Nevadí! Ozvěte se nám v kontaktech a přijďte si vyzkoušet hraní i práci s míčem na trénink dané kategorie, moc rádi vás mezi námi přivítáme!

- Mládež SK Slavia JeseniceNa podzim 2023 pořádáme dva nábory pro děti ročníků 2009 a mladší. První termín je vypsán na čtvrtek 7. září, druhý pak na pondělí - 11. září, vždy od 16:30 na jesenickém stadionu.

SK Slavia Jesenice se stal partnerským klubem pražských Bohemians 1905, spolupráce ve výchově našich fotbalových talentů tak bude ještě více provázána a zaručena známým a tradičním účastníkem nejvyšší české fotbalové soutěže - Fortuna ligy.

Trenéři jsou připraveni předávat dětem zkušenosti, učit je novým dovednostem a zdokonalovat jejich současné. Jednoduše, chceme děti naučit hrát fotbal tak, aby je bavil a mohly si během svého růstu vyzkoušet, jaký pocit zažívá tým po výhře, naučit se, že život není jen o výhrách ale i porážkách nebo remízách. Navíc po době "covidové", která měla a má dopad na nás všechny, je velice důležité se věnovat sportování a aktivnímu pohybu, který dětem v uplynulých dvou letech s covidem a při častých izolacích chyběl.

Poznat trenéry jesenické mládeže můžete osobně na vypsaných termínech pro jarní nábor 2023. Budeme se na vás moc těšit.


Jak tu u nás vypadá? Podívejte se s námi!