Nábory

Přidej se mezi naše odchovance a reprezentuj Jesenici od krajských soutěží až po hlavní A-tým!

19_20240325_214509.jpg

Jesenické nábory 2024


Na jaře 2024 pořádáme dva nábory pro děti ročníků 2009 a mladší. První termín je vypsán na pondělí 22. dubna v 16:30, druhý pak na čtvrtek 2. května od 17:00 na jesenickém stadionu.

SK Slavia Jesenice se stal partnerským klubem pražských Bohemians 1905, spolupráce ve výchově našich fotbalových talentů tak bude ještě více provázána a zaručena známým a tradičním účastníkem nejvyšší české fotbalové soutěže - Fortuna ligy.

Jesenický fotbal i s jeho výchovou mládežnických talentů se navíc může těšit na novinku, ze které musí mít radost každý. Již v roce 2025 budeme moci vyběhnout a trénovat v nově budovaném sportovním areálu poblíž jesenické školy. Součástí areálu bude hlavní stadion s přírodní trávou a také vedlejší umělý povrch nové generace, přičemž oba povrchy budou splňovat důležitá kritéria pro profesionální sportování a bude možné na nich pořádat nejen krajské soutěže, poháry a další. Zázemí zcela nové úrovně dodá Jesenici potřebný komfort a příležitost pro ještě lepší výchovu mladých fotbalových talentů. 

Trenéři jsou připraveni předávat dětem zkušenosti, učit je novým dovednostem a zdokonalovat jejich současné. Jednoduše, chceme děti naučit hrát fotbal tak, aby je bavil a mohly si během svého růstu vyzkoušet, jaký pocit zažívá tým po výhře, naučit se, že život není jen o výhrách ale i porážkách nebo remízách. Navíc po době "covidové", která měla a má dopad na nás všechny, je velice důležité se věnovat sportování a aktivnímu pohybu, který dětem v uplynulých dvou letech s covidem a při častých izolacích chyběl.


Poznat trenéry jesenické mládeže můžete na vypsaných termínech pro jarní nábor 2024. Budeme se na vás moc těšit.


Jak tu u nás vypadá? Podívejte se s námi!

Nestihli jste přijít na nábory? Nevadí! Ozvěte se nám v kontaktech a přijďte si vyzkoušet hraní i práci s míčem na trénink dané kategorie, moc rádi vás mezi námi přivítáme!

- Mládež SK Slavia Jesenice