září 2023

SK Slavia Jesenice ASpartak Průhonice
8:6
út 5. 9. 2023 17:00 @ Jesenice, Okresní přebor starších přípravek - skupina A, 5. kolo
SK Slavia Jesenice APovltavská FA C
1:13
ne 10. 9. 2023 14:30 @ Jesenice, Okresní přebor starších přípravek - skupina A, 6. kolo
SK Psáry / SK KameniceSK Slavia Jesenice A
13:11
so 16. 9. 2023 10:00 @ Psáry, Okresní přebor starších přípravek - skupina A, 7. kolo
SK Slavia Jesenice ATJ Viktoria Vestec A
7:16
ne 24. 9. 2023 14:30 @ Jesenice, Okresní přebor starších přípravek - skupina A, 8. kolo

říjen 2023

SK Olympie Dolní Břežany ASK Slavia Jesenice A
15:1
po 2. 10. 2023 17:00 @ D. Břežany, Okresní přebor starších přípravek - skupina A, 9. kolo
SK Slavia Jesenice ASK Čechoslovan Dolní Jirčany
22:2
ne 8. 10. 2023 14:00 @ Jesenice, Okresní přebor starších přípravek - skupina A, 1. kolo
Povltavská FA BSK Slavia Jesenice A
14:7
pá 13. 10. 2023 16:30 @ Davle, Okresní přebor starších přípravek - skupina A, 2. kolo
SK Slavia Jesenice ATJ Sokol Dobřichovice B
9:9
út 24. 10. 2023 16:30 @ Jesenice, Okresní přebor starších přípravek - skupina A, 3. kolo
Sokol ZvoleSK Slavia Jesenice A
4:9
so 28. 10. 2023 10:00 @ Zvole, Okresní přebor starších přípravek - skupina A, 4. kolo

duben 2024

SK Čechoslovan Dolní JirčanySK Slavia Jesenice A
– : –
ne 7. 4. 2024 10:00 @ D. Jirčany, Okresní přebor starších přípravek - skupina A, 10. kolo
SK Slavia Jesenice APovltavská FA B
– : –
ne 14. 4. 2024 10:00 @ Jesenice, Okresní přebor starších přípravek - skupina A, 11. kolo
TJ Sokol Dobřichovice BSK Slavia Jesenice A
– : –
ne 21. 4. 2024 10:00 @ Dobřichovice, Okresní přebor starších přípravek - skupina A, 12. kolo
SK Slavia Jesenice ASokol Zvole
– : –
ne 28. 4. 2024 10:00 @ Jesenice, Okresní přebor starších přípravek - skupina A, 13. kolo

květen 2024

Spartak PrůhoniceSK Slavia Jesenice A
– : –
ne 5. 5. 2024 10:00 @ Průhonice, Okresní přebor starších přípravek - skupina A, 14. kolo
Povltavská FA CSK Slavia Jesenice A
– : –
pá 10. 5. 2024 17:00 @ Davle, Okresní přebor starších přípravek - skupina A, 15. kolo
SK Slavia Jesenice ASK Psáry / SK Kamenice
– : –
ne 19. 5. 2024 10:00 @ Jesenice, Okresní přebor starších přípravek - skupina A, 16. kolo
TJ Viktoria Vestec ASK Slavia Jesenice A
– : –
ne 26. 5. 2024 10:00 @ Vestec, Okresní přebor starších přípravek - skupina A, 17. kolo