září 2023

Spartak PrůhoniceSK Slavia Jesenice
2:14
ne 3. 9. 2023 13:00 @ Průhonice, Okresní přebor mladších přípravek - skupina A, 1. kolo
SK Slavia JeseniceTJ Viktoria Vestec
3:6
ne 3. 9. 2023 13:00 @ Průhonice, Okresní přebor mladších přípravek - skupina A, 1. kolo
SK Slavia JeseniceSK Olympie Dolní Břežany
2:10
ne 3. 9. 2023 13:00 @ Průhonice, Okresní přebor mladších přípravek - skupina A, 1. kolo
SK Slavia JeseniceSK Olympie Dolní Břežany
3:8
so 9. 9. 2023 14:00 @ Jesenice, Okresní přebor mladších přípravek - skupina A, 2. kolo
SK Slavia JeseniceSpartak Průhonice
6:0
so 9. 9. 2023 14:00 @ Jesenice, Okresní přebor mladších přípravek - skupina A, 2. kolo
SK Slavia JeseniceTJ Viktoria Vestec
2:3
so 9. 9. 2023 14:00 @ Jesenice, Okresní přebor mladších přípravek - skupina A, 2. kolo
SK Slavia JeseniceTJ Viktoria Vestec
7:2
so 16. 9. 2023 10:00 @ D. Břežany, Okresní přebor mladších přípravek - skupina A, 3. kolo
SK Olympie Dolní BřežanySK Slavia Jesenice
4:0
so 16. 9. 2023 10:00 @ D. Břežany, Okresní přebor mladších přípravek - skupina A, 3. kolo
Spartak PrůhoniceSK Slavia Jesenice
0:6
so 16. 9. 2023 10:00 @ D. Břežany, Okresní přebor mladších přípravek - skupina A, 3. kolo
Spartak PrůhoniceSK Slavia Jesenice
0:14
so 23. 9. 2023 10:00 @ Vestec, Okresní přebor mladších přípravek - skupina A, 4. kolo
TJ Viktoria VestecSK Slavia Jesenice
7:4
so 23. 9. 2023 10:00 @ Vestec, Okresní přebor mladších přípravek - skupina A, 4. kolo
SK Slavia JeseniceSK Olympie Dolní Břežany
2:6
so 23. 9. 2023 10:00 @ Vestec, Okresní přebor mladších přípravek - skupina A, 4. kolo

říjen 2023

TJ Kamenný Přívoz / FC Jílové BSK Slavia Jesenice
1:11
so 7. 10. 2023 10:00 @ K. Přívoz, Okresní přebor mladších přípravek - skupina P, 1. kolo
SK Slavia JeseniceSK Psáry / SK Kamenice
13:2
so 7. 10. 2023 10:00 @ K. Přívoz, Okresní přebor mladších přípravek - skupina P, 1. kolo
SK Slavia JeseniceSpartak Průhonice
10:0
so 7. 10. 2023 10:00 @ K. Přívoz, Okresní přebor mladších přípravek - skupina P, 1. kolo
SK Slavia JeseniceSpartak Průhonice
7:1
so 14. 10. 2023 10:00 @ Jesenice, Okresní přebor mladších přípravek - skupina P, 2. kolo
SK Slavia JeseniceTJ Kamenný Přívoz / FC Jílové B
3:4
so 14. 10. 2023 10:00 @ Jesenice, Okresní přebor mladších přípravek - skupina P, 2. kolo
SK Slavia JeseniceSK Psáry / SK Kamenice
4:1
so 14. 10. 2023 10:00 @ Jesenice, Okresní přebor mladších přípravek - skupina P, 2. kolo

duben 2024

Spartak PrůhoniceSK Slavia Jesenice
3:13
ne 14. 4. 2024 11:00 @ Průhonice, Okresní přebor mladších přípravek - skupina P, 3. kolo
SK Slavia JeseniceSK Psáry / SK Kamenice
13:4
ne 14. 4. 2024 11:00 @ Průhonice, Okresní přebor mladších přípravek - skupina P, 3. kolo
TJ Kamenný Přívoz / FC Jílové BSK Slavia Jesenice
3:14
ne 14. 4. 2024 11:00 @ Průhonice, Okresní přebor mladších přípravek - skupina P, 3. kolo
SK Slavia JeseniceSpartak Průhonice
13:5
ne 21. 4. 2024 10:00 @ Psáry, Okresní přebor mladších přípravek - skupina P, 4. kolo
TJ Kamenný Přívoz / FC Jílové BSK Slavia Jesenice
1:12
ne 21. 4. 2024 10:00 @ Psáry, Okresní přebor mladších přípravek - skupina P, 4. kolo
SK Psáry / SK KameniceSK Slavia Jesenice
4:7
ne 21. 4. 2024 10:00 @ Psáry, Okresní přebor mladších přípravek - skupina P, 4. kolo
TJ Kamenný Přívoz / FC Jílové BSK Slavia Jesenice
3:19
so 27. 4. 2024 10:00 @ K. Přívoz, Okresní přebor mladších přípravek - skupina P, 5. kolo
SK Slavia JeseniceSK Psáry / SK Kamenice
10:3
so 27. 4. 2024 10:00 @ K. Přívoz, Okresní přebor mladších přípravek - skupina P, 5. kolo
SK Slavia JeseniceSpartak Průhonice
13:1
so 27. 4. 2024 10:00 @ K. Přívoz, Okresní přebor mladších přípravek - skupina P, 5. kolo

květen 2024

SK Slavia JeseniceSpartak Průhonice
12:2
ne 5. 5. 2024 13:00 @ Jesenice, Okresní přebor mladších přípravek - skupina P, 6. kolo
SK Slavia JeseniceTJ Kamenný Přívoz / FC Jílové B
11:1
ne 5. 5. 2024 13:00 @ Jesenice, Okresní přebor mladších přípravek - skupina P, 6. kolo
SK Slavia JeseniceSK Psáry / SK Kamenice
8:8
ne 5. 5. 2024 13:00 @ Jesenice, Okresní přebor mladších přípravek - skupina P, 6. kolo
Spartak PrůhoniceSK Slavia Jesenice
3:7
ne 12. 5. 2024 11:00 @ Průhonice, Okresní přebor mladších přípravek - skupina P, 7. kolo
SK Slavia JeseniceSK Psáry / SK Kamenice
15:3
ne 12. 5. 2024 11:00 @ Průhonice, Okresní přebor mladších přípravek - skupina P, 7. kolo
TJ Kamenný Přívoz / FC Jílové BSK Slavia Jesenice
4:12
ne 12. 5. 2024 11:00 @ Průhonice, Okresní přebor mladších přípravek - skupina P, 7. kolo
TJ Kamenný Přívoz / FC Jílové BSK Slavia Jesenice
0:18
ne 19. 5. 2024 10:00 @ Psáry, Okresní přebor mladších přípravek - skupina P, 8. kolo
SK Slavia JeseniceSpartak Průhonice
18:2
ne 19. 5. 2024 10:00 @ Psáry, Okresní přebor mladších přípravek - skupina P, 8. kolo
SK Psáry / SK KameniceSK Slavia Jesenice
3:18
ne 19. 5. 2024 10:00 @ Psáry, Okresní přebor mladších přípravek - skupina P, 8. kolo