30_20240212_174404.jpg
72_20240227_175708.jpg

Úspěch mladších žáků v zimní lize: Jesenice získala bronzové medaile!

Autor: David Šnajberk

Tým mladších žáků našeho fotbalového klubu se úspěšně zúčastnil zimní ligy, která se konala na pražských Hájích. I přes silnou konkurenci a náročné zimní podmínky na hřištích se naši hráči dokázali prosadit a dosáhnout vynikajícího výsledku.

Zimní liga přilákala celkem 12 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. Naši kluci se umístili ve skupině na prvním místě, a to bez jediné prohry. Jejich nekompromisní výkony na hřišti a týmová práce přinesly vynikající výsledky, které je posunuly do fáze play-off.

V semifinále se naši hráči střetli s týmem FC Háje. I přes obrovské úsilí našich kluků se soupeři podařilo zvítězit a postoupit do finále. Nicméně naši kluci nepolevili a v zápase o třetí místo předvedli skvělý výkon. S důrazem, rychlostí a týmovou hrou přehráli soupeře TJ Praga vysokým skóre 8:1.

Tímto vítězstvím si naši mladší žáci zajistili bronzové medaile a pohár za třetí místo v celkovém pořadí zimní ligy. Jejich odhodlání, nasazení a vášeň pro fotbal nás naplňuje hrdostí a radostí. Gratulujeme celému týmu ke skvělému úspěchu a těšíme se na sezónu, kde budou moci opět ukázat svůj talent a sílu!