30_20240212_174404.jpg
104_20240624_224402.jpg

Den otců v Jesenici: Fotbal vystřídaly zábavné soutěže pro celou rodinu!

Úsměvy na tvářích, tatínkové v hlavní roli a spousta zábavy - tak by se dal shrnout Den otců s jesenickým fotbalem, který se konal v pátek 14. června. Místo fotbalového utkání si tentokrát všichni, od nejmenších dětí až po prarodiče, užili pestrý program plný her a stanovišť.

Na hřišti v Jesenici se rozprostřela celá řada stanovišť s různorodými aktivitami. Ať už jste si chtěli zaskákat v pytli, procvičit stabilitu s pingpongovými míčky, zkusit štěstí ve střelbě na branku, nebo si hodit oštěpem, pro každého se našlo něco. O dohled a fair-play se postarali mladí talenti z jesenické fotbalové mládeže, kteří ochotně poradili a pomohli všem účastníkům. Nechyběla ani ukázka moderní hasičské techniky společně s pěnou, lákadlem pro všechny děti a jejich hrátky.

Na ty, kteří zdolali všechna stanoviště, čekala sladká odměna v podobě osvěžujícího nápoje
a něčeho dobrého na zub. Atmosféru dotvářela živá hudba, vůně grilovaných dobrot a lahodné letní drinky. Nechyběla ani ochutnávka luxusních rumů pro dospělé. 

Díky podpoře partnerů akce (MAS Dolnobřežansko, Město Jesenice, Ferring léčiva, Stór No.1) se letošní Den otců opět vydařil. Děkujeme také všem návštěvníkům za letošní odpoledne plné zábavy a společných chvil s rodinou, přáteli i sousedy.

Fotky z akce si můžete prohlédnout na facebookové stránce SK Slavia Jesenice či v přIložené galerii níže. 

Související odkazy