Příští zápas

Nábory

 

Jesenické nábory 2022

Na jaře 2022 pořádáme dva nábory pro děti ročníků 2009 a mladší. První termín je vypsán na pondělí 25. dubna, druhý pak opět na pondělí - 2. května, vždy od 17 hodin na jesenickém stadionu.

SK Slavia Jesenice se stal partnerským klubem pražských Bohemians 1905, spolupráce ve výchově našich fotbalových talentů tak bude ještě více provázána a zaručena známým a tradičním účastníkem nejvyšší české fotbalové soutěže - Fortuna ligy.  

Trenéři jsou připraveni předávat dětem zkušenosti, učit je novým dovednostem a zdokonalovat jejich současné. Jednoduše, chceme děti naučit hrát fotbal tak, aby je bavil a mohly si během svého růstu vyzkoušet, jaký pocit zažívá tým po výhře, naučit se, že život není jen o výhrách ale i porážkách nebo remízách. Navíc po době "covidové", která měla a má dopad na nás všechny, je velice důležité se věnovat sportování a aktivnímu pohybu, který dětem v uplynulých dvou letech s covidem a při častých izolacích chyběl.

Poznat trenéry jesenické mládeže můžete osobně na vypsaných termínech pro jarní nábor 2022. Budeme se na vás moc těšit.

Jak tu u nás vypadá? Podívejte se s námi!

 

 

 

 

Události

Žádné nadcházející události.

Poslední zápas

SK Slavia Jesenice
S.K. Olympie Dolní Břežany
0:2
Podrobnosti

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Najdete nás na Facebooku

Brynje PERI AVE Generali Jesenice Cargo IHL Frost logistic UVT Internet M&M Reality Barvy Speciál Vinecký Macron SportFotbal Kabát Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy MAS Středočeský kraj Nadační fond Modrý hroch Grassroots Kopeme za fotbal OFS Praha-západ Česká Unie Sportu FAČR

Počet návštěv: 83749
Posledních 30 dnů: 468 | Posledních 7 dnů: 92 | Poslední den: 25

© 2022 SK Slavia Jesenice z.s. | Všechna práva vyhrazena | info@skslaviajesenice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne