Příští zápas

Fotbalový kemp 2022

SK Slavia Jesenice pořádá již čtvrtý ročník fotbalového kempu. Z důvodu nárůstu počtu účastníků jsme se rozhodli uspořádat toto léto dva termíny, a to od  18.7. - 22.7. a 25.7. - 29.7.2022. Účastníci se mohou těšit na nejen fotbalovou průpravu, zaměříme se na všestrannou pohybovou stránku. Jako každý ročník i letos nás navštíví zvučné fotbalové osobnosti. Můžete se těšit na Lukáše Doška. Kemp probíhá od 8 do 16 hodin, vyzvednout si své dítě můžete po domluvě samozřejmě i dříve.

Letos kemp povedou zkušení trenéři fotbalové školičky. Honza Bureš, který je naším odchovancem a v současné době nastupuje v našem A-týmu, dále Zuzana Přílepková a Nikola Rabiňáková. Nikola je vícemistryně ČR ve štafetě na 4 X 100 metrů. V oba dva termíny nově budou ve středu probíhat atletické závody. V ceně kempu je celodenní stravování, dopolední svačina, oběd,odpolední svačina a pitný režim po celý den. 

CENA:

3400 Kč

Pro členy klubu SK Slavia Jesenice platí sleva 10 % na všechny termíny.

Způsob platby: bezhotovostně na účet SK Slavia Jesenice č.385250309/2010 u Fio banky. Při platbách VŽDY uvádějte jako variabilní symbol rodné číslo hráče (nutné pro identifikaci platby),do poznámky uveďte ( Fotbalový kemp a jméno účastníka).

 

Těšíme se na vaši účast. Sportu ZDAR a fotbalu zvlášť!

Šéftrenér mládeže Martin Rabiňák

 

Pro aktuální informace sledujte facebook SK Slavia Jesenice

Videa z minulých Fotbalových kempů:

 

 

 

 

 

 

Události

Žádné nadcházející události.

Poslední zápas

SK Slavia Jesenice
S.K. Olympie Dolní Břežany
0:2
Podrobnosti

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Najdete nás na Facebooku

Brynje PERI AVE Generali Jesenice Cargo IHL Frost logistic UVT Internet M&M Reality Barvy Speciál Vinecký Macron SportFotbal Kabát Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy MAS Středočeský kraj Nadační fond Modrý hroch Grassroots Kopeme za fotbal OFS Praha-západ Česká Unie Sportu FAČR

Počet návštěv: 83749
Posledních 30 dnů: 468 | Posledních 7 dnů: 92 | Poslední den: 25

© 2022 SK Slavia Jesenice z.s. | Všechna práva vyhrazena | info@skslaviajesenice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne