Příští zápas

První výhra v nové sezóně

Jesenické "áčko" porazilo v domácí sezónní premiéře 4:3 SK Tlustice.

Hosté z Tlustic šli do vedení v 5. minutě, kdy se trefil Badarau, Jesenice srovnala o devět minut později, a to díky gólu Boušky. Tlustice šly opět do vedení ve 27. minutě díky gólu Pergla. Jesenice ale nezahálela a ještě do poločasové pauzy srovnala na 2:2. Ve 45. minutě se trefil Stanislav Kolář. Druhý počoas byl výsledkově lepší pro jesenické. V 56. minutě se tým modrobílých ujal vedení díky brance Ondřeje Kadlece. Šest minut před koncem přidala z penalty poslední jesenický gól letní posila, Petr Roman Barnet, na tabuli tak svítil stav 4:2. Hosté se ještě v 90. minutě trefili a snížili na rozdíl jedné branky gólem Kecksteina.

Jesenický A-tým si tak díky výhře 4:3 připisuje první tři body do tabulky a obsazuje prozatimní pátou příčku tabulky.

27. 8. 2022 17:00 - I.B třída skupina E - Jesenice , 60 diváků
Rozhodčí: Mižič Jan - Braunšveig Vojtěch, Tichý Lukáš.

SK Slavia Jesenice z.s. 4:3 (2:2) Sportovní klub Tlustice

STŘELCI: 16. Bouška Pavel, 45. Kolář Stanislav, 56. Kadlec Ondřej, 84. Barnet Petr Roman (pen.) - 5. Badarau Stefan-Aurel, 27. Pergl David, 90. Keckstein Tomáš