15. FC Mělník 29 29:113 12
16. SK Rejšice 29 48:117 11

Kompletní tabulka

Jesenice si připisuje další cenná vítězství

Zatímco A-týmu se ještě nedávno výsledkově příliš nedařilo, B-tým na tom byl lépe. V posledních zápasech už se hra i výsledky srovnávají. Jak se našim týmům dařilo během uplynulého víkendu?

A-tým porazil Divišov přesvědčivě 6:1

Vedělo se, že jesenické "áčko" nečeká v sobotu nic jednoduchého. Do Jesenice totiž zamířili hráči TJ Jawa Divišov, která je v tabulce nad námi. Úvod zápasu se nesl v duchu šancí na obou stranách. Po půlhodině hry fauloval ve vápně hostí obránce Divišova jesenického Dominika Novotného a hlavní sudí bez váhání ukázal na penaltový puntík. Náš obvyklý exekutor Jiří Novotný se nemýlil a střelou k tyči poslal Jesenici do vedení. Soupeř se několikrát pokusil o vyrovnání, domácí gólman Martin Mašek ale všechny pokusy spolehlivě zlikvidoval. Na druhé straně se ve vápně hostí prosadil Radek Pešl a navýšil skóre na 2:0. To nebyl konec, necelou minutu poté opět Radek Pešl využil nepřesnosti v obraně Jawy Divišov, prostřelil brankáře a přidal třetí gól zápasu. Do kabin se šlo za příznivého stavu 3:0. Po poločase, kdy už soupeř hrál s tím, že nemá, co ztratit, se povedenou střelou z dálky prosadil Marek Štěpánek a stav zápasu byl už 4:0. Divišovu se podařilo prosadit v 51. minutě, kdy na 4:1 dával hostující Zdeněk Janovský. Krátce po střídaní přidal pátý gól Jesenice Antonín Neumann, kdy zamířil přesně a gólman Divišova gólu nezabránil. V 70. minutě přidal poslední Jesenický gól Ondřej Petrach, který se vrátil do základní sestavy jesenického hlavního týmu. V závěru byl blízko gólu i střídající Roman Škrabal, nicméně z poslední akce zápasu branka nepadla. Utkání během obou poločasů sledovala solidně zaplněná tribuna jesenického hřiště, fanoušci si zaslouží poděkování za jejich podporu.

Jesenice tak zaslouženě porazila TJ Jawa Divišov, a to se skóre 6:1.

Fotogalerie ze zápasu:

SK SLAVIA JESENICE vs. TJ JAWA DIVIŠOV

14. 5. 2022 17:00 I.A třída skupina B - hřiště Jesenice
Rozhodčí: Ježek Ondřej - Stádník Vladimír, Hanák Leoš. Delegát: Chyba Michal.

SK Slavia Jesenice  6:1 (3:0) TJ Jawa Divišov

STŘELCI: 31. Novotný Jiří (pen.), 37. Pešl Radek, 38. Pešl Radek, 49. Štěpánek Marek, 64. Neumann Antonín, 70. Petrach Ondřej - 51. Janovský Zdeněk

B-tým opět porazil Vestec a vyhrál tak derby

Po podzimní domácí výhře 3:1 se očekával další zápas plný emocí a soubojů. První poločas nabídl šance, avšak zůstaly neproměněné. Hřiště ve Zlatníkách, kde se zápas mimořádně odehrával, vidělo první gól až v 55. minutě, kdy se prosadil jesenický Honza Bureš. Po necelých 5 minutách přidal druhý gól jesenický střelec Dominik Novotný. o 10 minut později střílel opět Dominik Novotný, a to přesně. Jesenice vedla již 3:0. Střelci se vyměnili a necelou minutu po třetím gólu Jesenice se trefil opět Jan Bureš a stanovil tak skóre posledního derby jara 2022 na 4:0 pro Jesenici.

Dorostu chyběl k bodům jeden gól

Jesenický dorost ve venkovním utkání na půdě TJ Sokolu Sedlec-Prčice po poločase na soupeře ztrácel jeden gól, ve 20. minutě vstřelil gól Viktor Ilčyšyn, soupeř ale stále vedl. Ve druhém poločase přidali jesenické góly Marek Neumann a Antonín Neumann, avšak domácí Sokol měl stále jednogólový náskok, který už jeseničtí hráči smazat nestihli.

15. 5. 2022 10:00 - I.A třída dorostu skupina D - Sokol Sedlec Prčice , 42 diváků
Rozhodčí: Klápa Vladislav.

Tělovýchovná jednota Sokol Sedlec-Prčice  4:3 (2:1)  SK Slavia Jesenice

STŘELCI: 15. Molnár Denis, 35. Kosík Jakub, 40. Novák Vojtěch, 78. Molnár Denis - 20. Ilčyšyn Viktor, 75. Neumann Marek, 90. Neumann Antonín