15. FC Mělník 29 29:113 12
16. SK Rejšice 29 48:117 11

Kompletní tabulka

Jesenický víkend: výhry A-týmu, B-týmu i dorostu a 18 gólů

Tohle byl víkend Jesenice! A-tým porazil Čelákovice jednoznačně 4:0, B-tým rozdrtil Průhonice 8:0 a dorost nadělil Milínu šest gólů.

A-tým nasázel Čelákovicím čtyři góly

Hráči A-týmu šli do zápasu s jasným cílem, ukončit sérii neúspěšných utkání a připsat si do tabulky body. První poločas nabídl šance na obou stranách a utkání se neslo ve vyrovnaném duchu. A to do 17. minuty, kdy rozhodčí pískl pokutový kop po faulu na Dominika Novotného. Penaltu proměnil Jiří Novotný. Hosté, poznamenaní nepříznivým stavem utkání, ve 23. minutě přišli o obránce Jana Maška, kterému rozhodčí udělil červenou kartu a hosté museli dohrávat v desíti. O deset minut později si našel prostor ve vápně Čelákovic Vojtěch Mráz a vstřelil druhý gól Jesenice. Do poločasu přidal třetí gól Jesenice Dominik Novotný. Do šaten se tak šlo po 45 minutách za stavu 3:0 pro Jesenici. Druhý poločas se nesl v klidnějším tempu, za "modrobílé" se znovu trefil Dominik Novotný a navýšil tak stav na 4:0. Do konce zápasu mohli diváci zhlédnout ještě několik šancí, a to jak na straně Jesenice, tak i Čelákovic, které se snažily o úpravu skóre, ale jesenická obrana spolu s brankářem Martinem Maškem všechny pokusy hostů odvrátila. Jesenický A-tým čeká příští týden důležité utkání na půdě FC Mělník, hraje se v sobotu 7.5. od 17:00.

SK Slavia Jesenice - 4:0 (3:0) - SK UNION Čelákovice

30. 4. 2022 17:00 - I.A třída skupina B - Jesenice

STŘELCI: 17. Novotný Jiří (pen.), 33. Mráz Vojtěch, 35. Novotný Dominik, 51. Novotný Dominik

B-tým rozdrtil Průhonice

Jesenické "béčko", které čekalo nedělní utkání na půdě Průhonic, porazilo nedalekého soupeře o osm branek. Utkání se nakonec sehrálo na jesenickém hřišti, protože průhonický areál hostil utkání místního A-týmu. První poločas byl na vstřelené branky vskutku klidný, Jesenice vedla 1:0 po gólu Dominika Novotného. Avšak ve druhém poločase přišla jesenická smršť. Z penalty se trefil, stejně jako v sobotu za A-tým, Jiří Novotný. Po dvou gólech přidal Michal Kul´ha a Marek Štěpánek. Mezi střelce se zapsal také Antonín Novák a svůj druhý zápasový gól přidal již tradiční střelec Dominik Novotný. Jesenice tak porazila soupeře z Průhonic vysoko 8:0 a posouvá se na čtvrtou příčku tabulky! Další zápas čeká "modrobílé béčko" v neděli 8.5. od 17 hodin na jesenickém hřišti, a to proti FC Jílové B. Přijďte nás podpořit v boji o další tři body!

Spartak Průhonice B - 0:8 (0:1) - SK Slavia Jesenice B

1. 5. 2022 17:00 - III. třída - skupina A - Jesenice

STŘELCI: 43. Novotný Dominik, 52. Novotný Jiří (pen.), 59. Kul´ha Michal, 67. Kul´ha Michal, 72. Novák Antonín, 77. Štěpánek Marek, 83. Štěpánek Marek, 85. Novotný Dominik