Příští zápas

Tabulka

1. Fotbal Hlízov 15 39:14 42
2. SK Český Brod "B" 15 34:14 35
3. SK Slavia Jesenice 15 38:20 29
4. SK Sokoleč 15 30:19 28
5. TJ Jawa Divišov 15 38:39 26
6. FK Pšovka Mělník 15 20:17 24
7. Mnichovohradišťský SK 15 36:34 24
8. TJ Spartak Průhonice 15 29:30 24
9. TJ Sokol Pěčice 15 28:32 23
10. FC Mělník 15 27:30 17
11. Dolnobousovský SK 15 23:26 16
12. TJ Sokol Luštěnice 15 15:22 16
13. FK Čáslav "B" 15 25:47 15
14. SK Rejšice 15 20:33 14
15. TJ Záryby 15 27:38 13
16. SK Union Čelákovice 15 15:29 13

Kompletní tabulka

Jesenice se bavila s fotbalem

Jesenice se bavila s fotbalem

Fotbalová zábava 2020 je za námi. Jaká byla tato velká akce? Dozvíte se v naší textové reportáži!

Jesenice 29.2.2020

Společenské centrum se po celodenních přípravách začíná kolem 19. hodiny plnit prvními návštěvníky. Na hosty, zástupce partnerů a města a návštěvníky z řad veřejnosti čeká sál vyzdobený v barvách jesenického fotbalu a působivé slavnostní osvětlení. Fotbal v Jesenici letos slaví 90 leté výročí od svého založení, a tak i letošní výzdoba a působení akce bylo na první pohled patrně odlišné. 

Do sálu vstupují stále další a další návštěvníci, které vítá svým hudebním vystoupením kapela Patex.  S osmou hodinou večerní moderátor slavnostně zahajuje letošní Fotbalovou zábavu SK Slavia Jesenice. Přibližně hodinu si mohou diváci v téměř plném sále Společenského centra Jesenice užívat hudbu kapely PATEX. Všichni vědí, že následující bod programu začíná za malou chvíli a trpělivě vyčkávají na svých místech se svými přáteli a dalšími diváky.

Krátce po 21. hodině začíná audio světelná show Společně do historie, která má za cíl představit nový dres SK Slavia Jesenice. Publikum v sálu sleduje divadlo světel, kterým jej doprovází přímo hráči z mládežnických kategorií. Kluci se role dabérů zhostili dobře, snažili se tomu dát maximum, přestože to byla jejich první zkušenost s tímto oborem. Diváci si mohli připomenout založení klubu, známé osobnosti, které mají s jesenickým fotbalem alespoň kapičku společného, či úspěchy z postupů a památných zápasů. Show nabírá na obrátkách, když sálem zní oblíbená píseň z produkce Heleny Vondráčkové, Vzhůru k výškám. V těchto chvílích sál ožívá a nejen fotbalisté se přidávají ke společnému zpěvu. Po téměř 10 minutové show se slavnostně rozzářily nové modrobílé dresy s novými partnery na prsou a novou sadou brankářského dresu v sytě žluté barvě se zajímavým vzorem. Hráči budou oblékat dresy značky Adidas, které klubu zprostředkoval Lion sport. Pod nimi budou využívat i funkční prádlo partnerské značky Brynje. Show končí mohutným potleskem publika nejen novým dresům, které budou hráči největšího a nejstaršího klubu v Jesenici oblékat, ale i zajímavé show, která se uskutečnila v Jesenici a okolí Prahy-západ vůbec poprvé a dala by se, ačkoliv možná v jiném měřítku, očekávat spíše u klubů hrající nejvyšší českou fotbalovou soutěž. Jesenice tak zažila něco nového, na naše poměry neobvyklého, a z ohlasů lze říci, že i velice povedeného. 

Večer věnovaný jesenickému fotbalu pokračoval hudebním vystoupením kapely PATEX, která svou práci odváděla na výbornou a návštěvníci tak taneční parket nenechávali jen tak prázdný. Naopak bylo vidět, že se všichni výborně baví a těší se dobré náladě.

Po půlnoci se sál opět bavil. Díky zábavné taneční soutěži párů, ve které bylo zadání úkolu jednoduché. Jeho splění až do samého konce soutěže bylo ale o to těžší. Tančení s balónky, kdy jste ho měli za běžného tance "ochránit" neprasknutý až do té doby, dokud kapela nedohrála skladbu, se ukázalo jako parádní nástroj, jak si zasoutěžit a u toho si užít moře zábavy a napětí, kdy se vás další taneční páry snaží vyřadit ze hry. Dva taneční páry tento velice obtížný úkol zvládly a oba si odnesly velké chutné dorty, se kterými mohli tento úspěch oslavit. 

Sál Společenského sálu si užíval večer jesenického fotbalu až do pozdních nočních hodin. Prostředím se nesla příjemná a veselá atmosféra. Publikum z velké části zůstávalo až do úplného závěru, do té doby si chtěli co nejvíce užít tuto velkou akci pořádanou SK Slavia Jesenice. 

Kolem půl třetí ráno sál stále burácel, návštěvníci měli stále chuť a energii oslavovat fotbalové výročí a užívat si tak letošní fotbalovou zábavu až do rána. Výbornou náladu nejen zástupců partnerů či města a dalších fanoušků jesenického fotbalu nepřekazil ani alarm se sirénou. Naopak společnými silami jsme hudbou a dobrou náladou hlasité hlásiče porazili a dokázali, že letošní zábavu nepřekazí ani taková maličkost.

Jesenice si tak opět po roce užila velkou akci a celý večer se bavila s největším klubem ve městě. Obyvatelé Jesenice ukázali, že i fotbal a akce pořádané klubem jsou pro ně atraktivní a po letošní návštěvě, věříme, určitě nebudou dlouho váhat s nákupem vstupenek na příští fotbalovou zábavu. 

Jakožto klub chceme jít i nadále s dobou a nebudeme se vyhýbat trendům v moderních technologiích. Nejen proto si návštěvníci mohli užít letošní fotbalovou zábavu v příjemném prostředí s povedeným programem a s dekorací sálu odpovídající takto velké a tradiční akci spojené s nynějším výročí 90 let fotbalu v Jesenici. Všechny nás totiž spojuje jedna věc, ať jsme fanoušci, funkcionáři klubu, partneři fotbalu či zástupci města, všichni máme zájem o fotbal v našem městě a budeme pro něj dělat i nadále, co bude v našich silách. Nejsme jeden, jsme desítky, stovky a možná ještě více. Všichni dohromady jsme ale jedna velká fotbalová rodina.

Sledujte jesenický fotbal na našem Facebooku a Instagramu. Fotografie nejen ze zápasů najdete na našem Flickr účtu zde.

CELÁ FOTOGALERIE Z AKCE NA NAŠEM FLICKRU -> https://flic.kr/s/aHsmLHxdev

 

Diskuze

Poslední zápas

SK Rejšice
SK Slavia Jesenice
2:1
Podrobnosti
SportFotbal

Střelci týmu

9 gólů

Vratislav Kratochvíl

5 gólů

Marek Duda

5 gólů

Jiří Novotný

4 góly

Josef Hančl

4 góly

Matěj Čonka

Najdete nás na Facebooku

Brynje PERI AVE Generali Jesenice Perfekt uklid Cargo IHL Frost logistic UVT Internet M&M Reality Barvy Speciál Vinecký Macron SportFotbal Kabát Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy MAS Středočeský kraj Nadační fond Modrý hroch Grassroots Kopeme za fotbal OFS Praha-západ Česká Unie Sportu FAČR

Počet návštěv: 60879
Posledních 30 dnů: 959 | Posledních 7 dnů: 183 | Poslední den: 12

© 2020 SK Slavia Jesenice z.s. | Všechna práva vyhrazena | info@skslaviajesenice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne