SK Slavia Jesenice
SK Slavia Jesenice

13. kolo, So 17.11 10:15

TJ Kunice1
SK Slavia Jesenice2

TJ Jiskra Struhařov

12. kolo, So 10.11 14:00

SK Slavia Jesenice1
TJ Jiskra Struhařov0PP

SK Slavia Jesenice

11. kolo, Ne 04.11 14:00

TJ Sokol Sedlec - Prči..2
SK Slavia Jesenice3PP

TJ Mnichovice

10. kolo, So 27.10 15:30

SK Slavia Jesenice5
TJ Mnichovice0

SK Slavia Jesenice

9. kolo, Ne 21.10 15:30

TJ Sokol Miřetice1
SK Slavia Jesenice3

SK Vyžlovka

8. kolo, So 13.10 16:00

SK Slavia Jesenice1
SK Vyžlovka0

SK Slavia Jesenice

7. kolo, So 06.10 16:30

TJ Sokol Kondrac4
SK Slavia Jesenice0

TJ Sokol Teplýšovice

6. kolo, So 29.09 16:30

SK Slavia Jesenice4
TJ Sokol Teplýšovice1

SK Slavia Jesenice

5. kolo, Ne 23.09 16:30

TJ Tatran Sedlčany2
SK Slavia Jesenice1PP

FC Jílové

AGRO CS Poh., St 12.09 17:00

SK Slavia Jesenice0
FC Jílové2

Rozhovor s kondičním trenérem Lukášem Krupičkou

Rozhovor s kondičním trenérem Lukášem Krupičkou

Začátkem sezóny 2017/2018 jsme ve svých řadách přivítali kondičního trenéra Lukáše Krupičku, který se primárně věnuje našemu A týmu. Nyní vám s ním přinášíme krátký rozhovor.

Ahoj Lukáši, jsem rád, že jsi našel prostor odpověď nám na pár otázek. Než se do toho pustíme, něco nám o sobě řekni.

Mám za sebou pestrou sportovní zkušenost...judo, fotbal, box, fitness, kruhové tréninky, různé běžecké závody od 5km do 50km a silový trojboj. A z toho všeho čerpám a sestavuji tréninky. Zkušenosti jsou důležité, ale pro mě je stejně nejdůležitější si ten sport i trénink hlavně užít, dělat to pro radost. I když si při svém tréninku nebo závodě sáhnu na dno svých sil, tak se chci na konci usmát a těšit se na další.

V minulosti jsi za Jesenici i hrál, jaká byla tvoje fotbalová kariéra a kdy skončila?

Za Jesenici jsem hrál od cca 6 let do 20 let. Za tak dlouhou dobu byla dobrá i špatná období. Patřil jsem k těm fotbalistům co hrají rádi agresivnějsí styl, ale tak, abych soupeře ani sám sebe nezranil. Na tohle období vzpomínám v dobrém, je přece lepší běhat venku než sedět doma u počítače.

Jak jsi se dostal k pozici kondičního trenéra u nás v klubu?

Byl jsem osloven Radanem Miksou, zda nemám chuť pomoc s kondicí Jesenických fotbalistů. A tak jsem odpověděl, že jsem docela přísný, ale rád se do toho pustím.

Co tě nejvíce motivuje v dobrovolnické práci pro náš klub?

Asi nejvíce mě motivuje, když vidím u kluků zlepšení. A tím, že to zlepšení vidím, tak se zlepšuji i já. Takže je to taková vzájemná motivace. A je samozřejmě i motivující, že mám tu možnost předávat své zkušenosti dál a nejenom ty sportovní, ale k tomu patří zkušenosti o výživě, potravinových doplňcích atd. Protože i tohle některé kluky zajímá a je to jenom dobře.

Jak Tě přijali kluci a jaký mají přístup?

Myslím, že přijetí proběhlo normálně. Pro některé hráče to byl na začátku sice trochu šok, když za trest museli udělat 20 angličáků. A teď se většina už na moje tréninky těší, přestože je často nutím otestovat svoje fyzické i psychické hranice. Což se odráží i v přístupu jednotlivých hráčů. Je to také hodně dáno věkovou rozmanitostí "A" mužstva. Ale když to všechno celkově sečtu, tak přístup mají lepší a lepší. V tomhle sportu a při samotném tréninku je pro mě duležitá týmovost, kterou jsem na začátku vůbec necítil. Naštěstí teď je to už podstatně lepší.

Letošní sezóna se pomalu blíží ke konci, jaký máš cíl pro tu nadcházející?

Sezóna sice končí, ale práce s hráči nikdy nekončí. Je to cca 8 měsícu co jsem jako kondiční trenér začal u "A"mužstva  a za tu dobu už vím, jak na tom hráči jsou. Takže bych se rád zaměřil v tréninku na jednotlivé hráče a zapracoval nejenom na tělěsné kondici, ale i na psychické sportovní odolnosti, která je mnohdy nejdůležitější.

Jak funguje koordinace s hlavním trenérem Pavlem Zdanovcem?

Od začátku koordinace s hlavním trenérem Pavlem Zdanovcem funguje na výbornou. Je to profesionál, který má jasnou představu co chce a co potřebuje od hráčů. Je to výborný trenér a věřím, že společně zlepšíme výsledky "A" mužsta a tím nalákáme nové hráče i nové fanoušky na kvalitní zápasy.

Ještě jednou díky za Tvůj čas a za odváděnou práci pro klub. Ať se Ti daří.

Galerie k aktualitě

Diskuze

PERI AVE Generali Jesenice Perfekt uklid Cargo IHL Frost logistic UVT Internet M&M Reality Elit Hyundai Barvy Speciál Vinecký Macron SportFotbal Kabát Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy MAS Středočeský kraj Nadační fond Modrý hroch Grassroots Kopeme za fotbal OFS Praha-západ Česká Unie Sportu U Terezky FAČR

Počet návštěv: 43593
Posledních 30 dnů: 705 | Posledních 7 dnů: 278 | Poslední den: 39

© 2019 SK Slavia Jesenice | Všechna práva vyhrazena | skslaviajesenice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne